Hráči Manchesteru se rozhodli vyhrát kurz Arsenalu
نوشته شده توسط : pass

FotbalistéManchesteruCity rozhodli v 28. kole anglické ligy o vítězství na hřišti Arsenalu už v prvním poločase, když překonali brankáře Petra Čecha třikrát. HráčiCity pak po dvou bleskových kombinacích prošli obranou londýnského celku až před Čecha, kterého nejprve prostřelil David Silva a Sané pak v 33. Líbí se ti fotbal? Tady máme pro vás mnoho Fotbalové dresy. V sedmé minutě Čech chyboval, když nezvládl vyběhnutí na centr z rohového kopu. Německý záložník Ilkay Gündogan z ManchesteruCity vytvořil nový rekord anglické fotbalové Premier League v počtu přihrávek v jednom zápase.

Nový rekord v přihrávkách v neděli stanovil i celý tým kouče Pepa Guardioly – bylo jich 902. Arsenalu po změně stran nepomohl ke snížení ani pokutový kop za faul na Mchitarjana, protože Aubameyangovu střelu k tyči brankář Ederson vyrazil. Nechte nosit dresy manchester city a očekávejte jejich výkon! Bernardo Silva se nakonec dočkal gólu hned po změně stran, kdy se po Christensenově chybě dostal k míči De Bruyne a naservíroval ho portugalskému křídlu před prázdnou bránu. Opačným extrémem o uplynulém víkendu v Premier League bylo jen 162 přihrávek hráčů Stoke v duelu se Southamptonem (0:0).